background

Kombi Bakımı-Petek Temizliği

>
Kombi Bakımı-Petek Temizliği

İzmir ilimizde kışları soğuk geçmese de sıcak bir iklime sahip olsa da kışın kombi ve peteklerimizin kullanımlarını oldukça fazla sağlıyoruz, peki ya sizler işten eve dönmüş olduğunuz da kombinizi ne kadar çok yaksanız da evleriniz yeterince ısınmıyor ve sizleri oldukça mağdur eden bir durum ile karşı karşıya kalmış bir durumdaysanız peteklerinizin bakım ve temizleme işlemleri gelmiş demektir.

 

Kombi cihazlarımızı ne kadar yakmış olursak olalım sizlerin de bildiği gibi hem kombi hem de peteklerimizin temizleme işlemlerini yılda bir defa muhakkak yaptırmamış olduğumuz takdirde evlerimiz yeterince ısınmayacaktır.

 

Düzenli bir şekilde hem petek hem de kombi bakım işlemlerinizi yaptırmış olduğunuz takdirde hem oldukça fazla tasarruf sağlamış olursunuz hem de evleriniz istemiş olduğunuz sıcaklıkta olacaktır.

 

Sizlerde düzenli olarak kombi bakımı ve petek temizleme işlemlerini yaptırırsanız faturalardan oldukça fazla tasarruf edebilirsiniz. İzmir petek temizleme ustalarımız sizlere yılda bir defa kombi bakımı ve petek temizleme yaptırmanızı önermektedir.

 

Petek temizleme ücretlerimiz genel olarak diğer firmalara göre çok daha uygundur ve aynı zamanda sizleri mağdur etmeden bizleri aramış olduğunuz ilk andan itibaren cihazlarınızın tamir bakım ve temizleme işlemleri ile ilgileniyoruz, daha sıcak bir evde yaşamak istiyorsanız yılda bir defa muhakkak petek temizleme yaptırmalısınız.

 

Petek temizleme işlemleri, kalorifer petekleri kullanılmaya başlandıktan belirli bir süre sonra peteklerimize yapılması gereken bir işlem ve bakımdır. Bu bakım ile, peteklerde biriken tortu, kum, kireç ve çamurları tamamen temizlenir ve sıcak suyun petek içinde rahat dolaşımı sağlanarak petekleriniz yeterli ısıya ulaşabilir.

 

Ustalarımız petek temizleme konusunda uzun yıllar boyunca deneyim kazanmış kişilerden oluşmaktadır, bu işin eğitimini alarak İzmir de alanında öncü bir firma haline gelmiştir, aynı zamanda sizlere petek temizleme işlemlerini yaz ayında yaptırmanızı da önererek sizleri yüksek bir maaliyetten kurtarmaktadır. Petek temizleme işlemlerinizi yaz aylarında yaptırmış olursanız çok daha uygun fiyatlar ile petek temizleme hizmeti almış olursunuz. Bunun sebebi ise kış aylarına petek temizleme talepleri oldukça yoğundur ve işlem bundan dolayı biraz daha maaliyetli bir şekilde yapılmaktadır.


  TIKLA ARA +90 232 262 00 33   Whatsapp Mesaj

Hizmet verdiğimiz bölgeler

İzmir Kombi Bakımı-Petek Temizliği, Bornova Kombi Bakımı-Petek Temizliği, Buca Kombi Bakımı-Petek Temizliği, Karabağlar Kombi Bakımı-Petek Temizliği, Karşıyaka Kombi Bakımı-Petek Temizliği
background
Tamir, bakım ve onarım konularında her daim hizmet sunmaktayız.

Güvenilir Hizmet Prensibi

×
×
  2322620033   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder