background

Bornova Özel Klima Servisi

Bornova Özel Klima Servisi
Bornova Özel Klima Servisi: İzmir tamir dükkanı ailemiz güler yüzlü, çözüm odaklı davranarak en hızlı şekilde arızayı ortadan kaldırmayı amaçlar. Tüm ev ve işyerlerinde beyaz eşyalar aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Endüstriyel buzdolabınızın arıza tespit, tamir, bakım ve onarım süreçlerin de ustalarımızdan en hesaplı tamir hizmetini alabilirsiniz. Yetkin, hızlı, adrese dayalı en uygun fiyatlı servis hizmetiniz Teknik servis ekipleri sizlerden gelecek çağrıları beklemektedir. beyaz eşya servisi olarak kurulduğumuz yıldan bu yana Sizlere en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi kendimize ilke edinmiş bir yapı içerisinde hareket ediyoruz. Beyaz eşyaların bozulmasının yanı sıra tamir edilebilecek cihazlardır. Yıllık cihaz bakımları, yedek parça desteği gibi işlemlerinizi en iyi şekilde yerine getiriyoruz. Çamaşır Makinasında ürünlerin kullanımı sadece giysilerle sınırlı olmamakla beraber çeşitli kapasitelere ve çalışma sürelerine sahip modeller vardır. Beyaz eşya alanında oldukça fazla hizmeti bulunan bir marka olan Zeki Teknik gelişmiş bir servis hizmeti sunması ile de tanınır. Fırın camı yapıştırma işlemi için kaliteli silikon ile teknik servislerimiz tarafından fırın camı yapıştırılmaktadır. Çamaşır makinesi suyu boşaltmıyor ise boşaltma hortumunu kontrol edin.
İzmir teknik servisi olarak, ihtiyaç duyulan her anda müşterilerimize yetişebilmek adına yoğun trafikten sıyrılabilmek için donanımlı araçlarımızla servise çıkmakta ve bakım/tamir işlemlerinizi en kaliteli bir şekilde sizlere sunabilmek için dinamik ve profesyonel ustalarla çalışmaktayız. En kısa sürede numaralı telefondan servisimizi arayarak destek talep edebilirsiniz. Fırın çalışmıyorsa Fişin prize takılı olup olmadığını kontrol edin. Müşteri memnuniyeti ile hareket eden firmamız uygun fiyat politikası ile kimseyi zorlamadan ve zora sokmadan işlemlerini gerçekleştirmektedir. Beyaz Eşya Servisi olarak Kaliteliyi ekonomik çözümlerle sunan firmamız sizlerin memnuniyetini kazanabilmek için her zaman elimizden geleni yapmaktadır. Firmamız sizlere tüm beyaz eşyaları için kaliteli hizmet anlayışı doğrultusunda müşterilerine hizmet veren bir şirketiz.
Bulaşık makinem hiç çalışmıyor sa elektrikli musluk arızalı olabilir. Klimalarda fan ayarı yapmak için Orta kısımda yer alan aşağı/yukarı ok işaretinin hemen altında yer alan ve pervane sembolüyle gösterilen tuşa basın, Ekranda yazan derecenin altında çubuklar belirecektir, ardından istenilen fan hız seviyesini ayarlayabilirsiniz. Buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalarınızın arızalarını dakikalar içinde tespit eden ve onayınızla hemen onarım için müdahaleye geçen teknisyenlerimiz işi gereksiz yere uzatmadan, onarım işlemini en hızlı biçimde tamamlamaktadır. Mikro dalga fırınınız çalışmıyorsa; Magnetron arızalı olabilir. Fırın fanı, fırın kapı camı, fırın kapı contası, fırın aydınlatma lambası, fırın fan motoru, fırın rezistansı, fırın termostatı vb tüm ihtiyaçlarınızda her zaman uzman ekibimize ulaşabilirsiniz. 2021 Çamaşır makinesi servis ücreti ve tamir süreci hakkında detaylı bilgi edinmek için servis numaramız . Özellikle beyaz eşyalarda ve bulaşık makinesinde yanlış bir parçanın bağlantısında olabilecek hatalardan dolayı istenmeyen sorunlar ile karışılabilirsiniz. buzdolabı ucuz fiyatlar ile servisimizden usta talebinde bulunabilirsiniz. servisleri teknik destek ihtiyaçlarınıza en kaliteli, hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktadır. Bulaşık makinesi ücreti 2020 güncel fiyatlarını öğrenmek için çağrı merkezimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz. Ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanıp çağrı merkezimizden güncel fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Dayanıklı tüketim cihazlarının bakım ve onarımları 1 yıl süreyle garantimiz altına alınmaktadır.
Evde tamir sayesinde Beyaz Eşya Tamiri Sırasında Böylece günlerce makinenizin tamirden gelmesini beklemenize gerek kalmıyor. Buzdolabında en çok uğraştıran işlem motor değişimidir, teknik servisi olarak bu işlemi de yerinde yapıyoruz. İzmir beyaz eşya firmamızı tercih etmek istediğinizde bize günün her anı ulaşabileceğiniz çağrı merkezimizden ulaşarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İzmir'un gibi buzdolabı markaları için en çok tercih edilen beyaz eşya servis firmaları arasında yer almaktayız. Lokantalarda, otellerde, evlerde ve benzeri yerlerde beyaz eşya arızaları meydana getirmektedir. Bizler için iyi bir hizmetin yanında, müşterilerimizin sorularına en iyi şekilde cevap vermek de çok önemlidir.
Özel Beyaz Eşya Teknik Merkezi olarak uzman ekibimizle siz değerli müşterilerimize buz makinesi tamir hizmeti de vermekteyiz. Deneyimli ekibimizle sizlere daima kaliteli hizmet vermeyi benimseyen servisimiz sizlere bir telefon kadar uzaktır. ekibimiz için siz danışanlarımızın memnuniyeti ve güvenirliği oldukça önem sarf etmektedir. Beyaz eşyalarınız hakkında teknik destek almak için bizlere gün içerisinde numaralı telefondan istediğiniz saat diliminde ulaşabilir, merak ettiğiniz konularda sorularınızı iletebilirsiniz.

  TIKLA ARA +90 232 262 00 33   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Tamir, bakım ve onarım konularında her daim hizmet sunmaktayız.

Güvenilir Hizmet Prensibi

×
×
  2322620033   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder