background

Bornova Samsung Dolap Servisi

Bornova Samsung Dolap Servisi
Bornova Samsung Dolap Servisi: Beyaz eşya servisimizi numaralı telefondan arayın ve kaliteli işçilik ile tanışın. Sizin Kombi Ustanız olmak isteriz. Bulaşık makinesi açılıyor ama yıkama programını başlatmıyor ise bu durumda, makinenizi yeniden başlatmanız gerekmektedir. Çamaşır makinası tamiri, tamircisi ve servisi hizmeti almak için numaralı telefondan bizi arayarak beyaz eşya tamiri hizmeti alabilirsiniz. Eğer İzmir da yaşıyor ve çamaşır makinesi tamirine ihtiyaç duyuyorsanız servis numaramızdan bizlere ulaşarak en iyi ve en hesaplı servis hizmetine sahip olabilirsiniz. numaralı Çağrı Merkezimize bildirdiğiniz tüm Buzdolabı cihazlarınız, konusunda uzmanlaşmış profesyonel teknik servis ekiplerimizce incelenerek size geri bildirimde bulunulacaktır.
Bulaşık makinemin kapağından su akıyor diyorsanız Beyaz Eşya Servisimizi arayarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Endüstriyel fırınlarda rezistans arızasının tespiti ekstra uzmanlık gerektirir. Randevudan sonra evlerinize gelerek işlemlere başlayan teknik servisimiz, buzdolabınız, çamaşır makineniz ya da süpürgenizin durumunu detaylıca incelerler. Bosch Buzdolabı, Çamaşır ve Bulaşık makinesi tamiri yapan beyaz eşya teknik tamir servisimiz İzmir ın tüm ilçelerine hizmet imkanı sunar. Yetkili servisimizdeki her bir usta dikkatle seçilerek firmamızın kalitesini arttırır. bulaşık makinesi deterjan kapağı kapanmıyorsa yay ip değişimleri yapılmaktadır.
Müşteri memnuniyeti ilkesi ile çıktığımız bu yolda başta İzmir olmak üzere Türkiye'nin her il ve ilçesine ulaşım sağlayarak teknik servis hizmeti sunmaktayız. Beyaz eşya servisimizden sizler için garantili bir beyaz eşya tamir işlemi gerçekleştirerek, beyaz eşyalarınızı özel servis güvencesi altında, kullanıma hazır bir halde sizlere teslim ederler. Bulaşık Makineniz belirli bir kullanımdan sonra arızalanabilir, garanti süresi dolmuş bulaşık makineleriniz için iletişime geçebilirsiniz. Size verdiğimiz hizmetlerde %100 memnuniyet garantisi vermekteyiz. Her pahalı eşya kalitelidir algısına sakın düşmeyin, bir beyaz eşyanın kalitesi işlevlerine ve kullanım kolaylığına bağlı olarak belirlenir. Beyaz Eşya Servisi, buzdolabı, televizyon, fırın, çamaşır makinası, bulaşık makinası, kombi, klima, merkezi ısıtma ve soğutma, soğuk hava deposu ve sanayi tipi dolaplara servis hizmeti vermekteyiz. Uzmanlık alanımız olan beyaz eşya ürünlerinizin bakımı, tamiri, onarımı ve parça değişimi gibi teknik destek hizmetlerinizi bizden 1 yıl işçilik ve yedek parça garantili ve kaliteli bir şekilde alabilirsiniz.

  TIKLA ARA +90 232 262 00 33   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Tamir, bakım ve onarım konularında her daim hizmet sunmaktayız.

Güvenilir Hizmet Prensibi

×
×
  2322620033   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder