background

Karşıyaka Daewoo Buzdolabı Servis

Karşıyaka Daewoo Buzdolabı Servis
Karşıyaka Daewoo Buzdolabı Servis: Uzman ekip arkadaşlarımız, ve profesyonel çalışanlarımız ile yıllardır işin ehli olarak bu işi yapmaktayız. Çamaşır makinelerinde arıza meydana gelmemesi için kullanıcılarımız da fazla ağırlık yapmayan kıyafetleri yıkamanızı öneririz. bölgesindeki beyaz eşya ürünlerinin servis hizmeti 1 yıl garantili olarak verilir. Şirketimiz evinizde ve ofisiniz de barındırdığınız her türlü marka ve model beyaz eşyalarınız için beyaz eşya servisinin aksatılmadan yapılmasını tavsiye ederiz. Siz değerli müşterilerimize kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmeti en uygun fiyatla sunan İzmir arıza tamir servisimiz, geniş orijinal yedek parça kullanımı ile sizlere daha iyi hizmet vermek için sürekli olarak iyileştirilmektedir. Yılların vermiş olduğu birikimden ve sayısız müşterilerimizden aldığımız güçle birlikte sektörde en iyi olmayı başardık. Ülkemizde çok uzun bir süreden beri kullanılmakta olan beyaz eşya markalarından birisi olan kaliteli ve uzun süre kullanıma uygun beyaz eşya üretimi yapmaktadır.
Alanında uzman teknik ekibimiz kısa süre içerisinde arızayı tespit etmekte ve beyaz eşyanızı tamir ederek kullanıma hazır hale getirmektedir. klimalarınızın kullanımı sırasında sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız, klimalarınızı maksimum verimlilikte ve performansta kullanmak istiyorsanız servisi hizmetlerini uzman ekiplerden almanız gerekmektedir. Teknik servisimiz çalışanlarımız işlerini titizlik ve kalite içerisinde yönetmektedir. Bulaşık makinesi tamirlerini İzmir genelinde Teknik Beyaz Eşya Servisi olarak marka ve model gözetmeksizin servis, tamirini ve onarım ile bakımını yapıyoruz. Fırın et pişirme ayarı 230 derece ile 280 derece arasında olmalıdır. Her marka reyon soğutma dolapları, market reyonu, endüstriyel soğutucu buzdolabı, soğutma dolapları, vitrin buzdolabı gibi soğutma ürünleri ve soğutucu gruplarının tamir ve periyodik bakımlarını en iyi şekilde yapmaktayız.
Yetkili servis olmayıp, özel servis olarak hizmet vermekteyiz. İzmir Beyaz eşya tamir ustalarımız, onarımını yapmış olduğu cihazlarda sorun her ne olursa olsun sorunun yerinde ve anında giderilmesini hedeflerler. Beyaz Eşya Tamir Servisi, ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir buzdolabı tamir çözümüne sahiptir.. Tarafınıza gönderilen ekip tamir için cihazı alır ve firmamıza getirir. İzmir Beyaz Eşya servisimiz ekonomik tamir fiyatları, bütçe dostu servis ücretleri ve güler yüzlü, doğru servis personelleri ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır. Çözüm odaklı ekibimiz ile nın her türlü cihazında gerekli servis hizmetini sağlamaktayız. Teknik servisimiz en doğru yöntemleri kullanarak tamirat işlemlerini başarılı şekilde gerçekleştirir.. Günümüzde aralıklı süreçlerde bu beyaz eşyalarda da arıza görülebilmektedir. Numaralı çağrı merkezimiz ile yapacağınız görüşmeler sayesinde sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanmak adına taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz. Cihazlarınızın bakım ve temizliğini yaparak cihazlarınızın verimliliklerini ve ömürlerini arttırmaktayız.

  TIKLA ARA +90 232 262 00 33   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Tamir, bakım ve onarım konularında her daim hizmet sunmaktayız.

Güvenilir Hizmet Prensibi

×
×
  2322620033   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder